Сільський голова - Пустовіт Іван Якович

Пустовіт Іван Якович  народився 12 вересня 1958 року в селі Маньківка Бершадського району Вінницької області. Закінчив  Красносільську  середню  школу. Після  служби  в лавах  Збройних сил СРСР  без відриву  від виробництва навчався  в Уманському сільськогосподарському  інституті та отримав кваліфікацію  вчений  агроном. Працював на керівних  посадах в Бершадському районі. Має більше двадцяти років  досвід  державної служби.

У 2000 році  заснував та очолив  фермерське господарство «Агросвіт», яке окрім традиційних сільськогосподарських культур займалося вирощуванням насіння овочевих культур  та розвитком тваринницької галузі.

Прагнучи  сприяти  покращенню  життєвого рівня  та добробуту населення, вирішив іти на чергові  вибори 31 жовтня  2010 року, на яких і був обраним  Красносільським сільським  головою. На цій посаді працює друге скликання.

Має організаторські навички. Зарекомендував себе як енергійний, компетентний, принциповий керівник. В роботі проявляє ініціативу, вміє оперативно та чітко організовувати завдання і контролювати їх виконання.

Завдяки його активній  позиції  відновив свою круглорічну  роботу дошкільний  навчальний заклад «Ромашка», в якому нараховується близько 50 вихованців, а також Комунальне підприємство «Комунальник», яке надає послуги населенню у вивезенні твердих побутових відходів, обробітку земельних ділянок, реконструюються об’єкти благоустрою, утримуються в належному стані сільський парк, меморіал Слави, проведено поточний ремонт братської могили в парку до 70-річчя з Дня Перемоги, поточний ремонт вулиць села, облаштовується прибережна зона відпочинку, створена громадська організація «СВІТОЧ» /2011 р./, яка займається реалізацією проектів та програм розвитку  територіальної громади – в підсумку на розвиток об’єктів соціально- культурної сфери залучено понад  2 500 000 грн. із різних джерел фінансування.

Іван Якович Пустовіт за активну волонтерську та благодійну діяльність у підтримці Збройних Сил України, сприяння патріотичному вихованню молоді був відзначений подякою Бершадської районної державної адміністрації.

В 2015 році став переможцем конкурсу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування «Вінниччина – регіон успішних людей» у номінації «Кращий сільський голова Бершадського району».

В 2016 році удостоєний звання Вінницькою ОДА «Покровитель культури».

За багаторічну плідну працю, особистий внесок в розвиток об’єктів соціальної інфраструктури, благоустрою населеного пункту, фізичного виховання та спорту неодноразово відзначався грамотами та дипломами районної ради, райдержадміністрації обласної ради, облдержадміністрації. Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Його особиста принципова позиція – доступність до сільської влади кожного мешканця громади, щоб кожен громадянин міг звернутися, отримати допомогу та розуміння.

Іван Якович – впливовий лідер, він наполегливо працює над стабілізацією роботи підприємств нашого села, збереженням робочих місць. Завдяки його активній позиції упорядковуються та відновлюють роботу об’єкти соціальної сфери, утримуються в належному стані парк і сквер, змінюють своє обличчя вулиці. Сільська  рада, неодноразово, визнавалась переможцем районного конкурсу з благоустрою  населених пунктів району та розвитку культурно-масової роботи.

Створення  нових робочих місць  за період  каденції керівника

• відновлено роботу КП «Комунальник» /створено 4 робочих місця/
  • переведено роботу ДНЗ із сезонного в постійний, що дало змогу забезпечити постійним місцем роботи 12 працівників;

Участь у  грантових проектах

1. Проект ПРООН /ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду -2»із застосуванням енергозберігаючих технологій – «Капітальний  ремонт мережі вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій »-2012р.
  2. ХІ обласний  конкурс проектів розвитку  територіальних громад  «Якісна вода – повноцінне життя» -2013р.
  3. Всеукраїнський  конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Центру культурно –освітньої, інформаційної роботи та дозвілля молоді - належні умови» - 2014р.
  4. Швейцарсько-Український  проект підтримки  децентралізації  в Україні ( DESPRO) «Якісна вода - повноцінне життя »-2014р./продовження обласного проекту/
  5. ХІІ обласний   конкурс проектів  розвитку місцевого самоврядування «Центру культурно –освітньої, інформаційної роботи та дозвілля молоді- належні умови»-2015р.
  6. Посольство Федеративної  Республіки  Німеччина та  Фонд Монсанто «Хай буде  теплим світ дитинства» (впровадження енергозберігаючих заходів).
  7. ІУ обласний конкурс проектів розвитку місцевого самоврядування «Збережемо парк для майбутніх поколінь»

Досвід роботи  територіальної громади  розповсюджувався у 2013 році Вінницькою обласною Асоціацією місцевого самоврядування Кращі практики місцевого самоврядування  «Красносільська територіальна сільська громада».