Благоустрій села

У нашому селі в ході реалізації обласного проекту «Збережемо парк для майбутніх поколінь» закладено алею по вул..Незалежності щоб жителі та гості населеного пункту отримували задоволення на свіжому повітрі, милувалися красою і розвитком почергово висаджених композицій із берізок та колоновидних ялівців.

На жаль, не всі односельчани, і не тільки, дбають про збереження та примноження природніх ресурсів, покращення екологічної ситуації у нашій територіальній громаді. Значна частина висаджених рослин були викрадені, знищені і понівечені.

27 березня понад 50 сосен, липок, берізок були висаджені працівниками бюджетних установ села з метою відновлення насаджень на алеї.

Сподіваємось, що у недалекій перспективі усі ми милуватимемось красою новоствореної алеї, адже зелені насадження мають величезне значення в житті людини, служать людині, створюють для неї комфорт.