Розпочато ремонт дороги

Законом України «Про державний бюджет на 2019 рік»  передбачено  спрямування коштів державного дорожнього фонду у вигляді  субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту  і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Зокрема, на дорогу О-02-04-04 Губник-Соболівка-Красносілка (1650 м по вулиці Незалежності села Красносілка) передбачено виділення 3 млн.гривень  за умови співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів та  спонсорської допомоги  у розмірі 15 % або 450 тисяч гривень.

Виконавчим комітетом сільської ради  проведено дві наради з керівниками господарюючих суб'єктів,приватними підприємцями, власниками паїв, котрі обробляють земельні ділянки для ведення товарного виробництва одноосібно з метою виділення благодійних коштів на спів фінансування ремонтних робіт на вказаній ділянці дороги.

На пропозицію виконкому сільської ради відгукнулися і виділили благодійну допомогу станом на 01.07.2019 року :

-директор ПП «Валентина» Гондарук В.Я./150,0 тис. грн./

-директор ФГ «Агроновація» Паламарчук О.О. /50,0 тис. грн./

-голова ФГ «Агросвіт» Пустовіт К.І./15,0тис. грн./

-підприємці: Щербатюк О.В./7,5 тис. грн../, Ломаченський О.В./ 5,0 тис. грн./,

Коновал Н.Є. -ТОВ «Гамма Консалтинг» /5,0 тис. грн../,Фартушняк М.Л. /4,0 тис. грн./, Кропивко Ю.Ф./ 3,0 тис. грн./, Максимчук К.Б./1,5 тис. грн./ та депутат сільської ради, учасник АТО – Загоруйко О.О. /0,6 тис. грн./

Крім того 42 тис. грн. виділено із місцевого бюджету рішенням сесії сільської ради.

Усім спонсорам висловлюємо щиру вдячність.

01.07.2019 року розпочато роботи з ремонту дороги ДП «Вінницький облавтодор» «Філія Бершадський райавтодор» /керівник Гайдей С.М./

З початком ремонтних робіт  очікуємо активної участі усіх підприємців, одноосібників, власників транспортних засобів, жителів вулиці Незалежності і просто небайдужих людей у забезпеченні  спів фінансування ремонту дороги.

До відома: найбільше перевезень грузів  великоваговим автомобільним транспортом по даній дорозі здійснюють товаровиробники Теплицького району, але від участі у співфінасуванні в  ремонтих роботах вони категорично відмовилися .

Сільський голова І.Пустовіт 10.06.2019 року звернувся з  листом до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» з проханням в обстеженні містків, розташованих на проїжджій частині автомобільної дороги по вулиці Незалежності, які піддаються руйнації з метою встановлення обмежувальних знаків щодо перевезення вантажів великоваговим автомобільним транспортом.

Після візуального обстеження містків спеціалістами «Служби» надійшла письмова відповідь, в якій, зокрема, повідомлено,що згідно п.22.5 Правил дорожнього руху, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 тонн або фактичною масою понад 24 тонни автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.  А враховуючи аварійний стан містків, обмежувальні знаки будуть встановлені найближчим часом.