Хода у Красносільці

14.01.2019 року з 11.00 год. духовенством Бершадського благочиння без попередньої заяви до виконавчого комітету було організовано ходу з релігійними атрибутами від місцевого храму до сільської ради по вулицях Шкільній та Незалежності з метою вручення сільському голові звернення (вже вдруге) від голови релігійної громади Святого Апостола Євангеліста Іоанна Богослова села Красносілка Тульчинської єпархії УПЦ ієрея П.Тарана.

В ході взяли участь 40-45 осіб, з яких 13 – жителі села Красносілка, а решта підвезені з інших населених пунктів, в тому числі - 12 священнослужителів УПЦ. Крім того, до сільської ради підійшли більше 50 осіб, жителів села Красносілка, які підтримують новостворену ПЦУ.

Між сторонами виникло непорозуміння , яке могло перерости у порушення громадського порядку, але своєчасно забезпечити його охорону на місці було непросто, тому що організатори ходи завчасно не попередили орган місцевого самоврядування про проведення ними заходу, відповідно і правоохоронні органи своєчасно поінформовані не були.  

Неодноразові фейкові повідомлення у соціальних мережах про «підготовку провокацій та захват храму» у жителів територіальної громади  викликають здивування і обурення.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *