Завершено реалізацію проектів

У Красносільці в 2018 році реалізовано три проекти, два з яких – переможці XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.  Бюджет проекту  «Красносільський сільський парк – об’єкт садово-паркового мистецтва ХІХ століття» - 220 тис.грн.  в т.ч. кошти обласного бюджету 77 тис.грн., кошти районного бюджету 113 тис.грн., із сільського бюджету 6 тис.грн., партнери – 24 тис.грн. В ході реалізації проекту завершено ремонт кам’яного паркану, встановлено вхідні ворота, облаштовано  пішохідну доріжку, проведено благоустрій території, упорядковано спортивний та дитячий майданчики, виготовлено і встановлено інформаційну табличку.

Загальна вартість другого обласного проекту «Чисте село – чиста країна» 195 тис.грн., з них кошти конкурсу  77 тис.грн., з районного бюджету 25 тис.грн., із сільського бюджету 56 тис.грн., партнери – 37 тис.грн. В ході реалізації проекту придбано крана-маніпулятора для МТЗ-82, побудовано дев'ять контейнерних майданчиків під сміттєві баки, встановлено 27 контейнерів для роздільного способу збирання сміття (скло, поліетилен, пластик), виготовлено поліграфічну продукцію - буклет «Чисте село - чиста країна».

У Красносільській ЗОШ І-ІІІст. реалізовано проект - переможець ІІ районного конкурс проектів розвитку територіальних громад «Тепло в приміщенні – тепло в дитячих душах» загальною вартістю – 105 тис.грн. Реалізацією даного проекту, за пріоритетним напрямом конкурсу  - підвищення енергоефективності громадських закладів, завершено заміну вікон у школі на енергоощадні.

Партнерами у перерахованих проектах виступили ГО«Соціальний центр МХП», ГО«СВІТОЧ», ФГ«АГРОСВІТ», ФГ«Агроновація», ПП«Валентина».