Підготовка до ювілею СБК

10 січня 2019 року під головуванням сільського голови І.Пустовіта, відбулося засідання робочої групи за участю секретаря сільської ради Л.Медвідь, директора СБК Г.Самойленко, художнього керівника сільського клубу О.Панченко, голови ГО «СВІТОЧ» завідуючої сільською бібліотекою О.Тихоненко з підготовки до святкування 50-річчя сільського будинку культури.

Робочою групою розроблено заходи, щодо відзначення ювілею СБК, визначено терміни та відповідальних за їх виконання.

В роботі засідання взяла участь заслужений працівник культури України, начальник відділу культури і туризму Бершадської РДА Н.Герасимчук. Надія Миколаївна відзначила вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток громади працівників культури с.Красносілка, зміцнення матеріально-технічної бази та створення відповідних умов у СБК і бібліотеці, а також внесла пропозиції, надала практичну допомогу у підготовці до  відзначення 50-ти річчя з дня введення в експлуатацію Красносільського сільського будинку культури, святкування якого відбудеться у перший день весни, 1 березня 2019 року, в приміщенні культосвітнього закладу о 16:00 годині.

На святкування ювілею СБК будуть запрошені ветерани культурної ниви, відомі вихідці із села керівники підприємств, установ, організацій із своїми колективами, всі жителі села, гості з району, області, а концертну програму місцевих аматорів сцени підсилить відомий уже в Красносільці духовний оркестр в/ч 3028 Національної Гвардії України під керівництвом Молошнюка О.О.