ВІТАННЯ

Шановні односельчани!

У переддень зимових свят прийміть сердечні вітання З Новим роком та Різдвом Христовим від виконавчого комітету та депутатів Красносільської сільської ради!

Підбиваючи підсумки 2018 року, висловлюємо найщиріші слова вдячності за-співпрацю і маємо надію на її продовження з неменшою енергійністю, самовіддачею та результативністю. Попереду ще багато гарних і таких необхідних для нашої громади справ. Нам потрібно докласти чимало зусиль для досягнення хороших результатів.

З надією на краще ми зустрічаємо 2019 рік. Нехай він принесе нам мир, спокій і злагоду. Бажаємо усім жителям села Красносілки родинного щастя, міцного здоров'я, достатку і благополуччя, успіхів, гарного настрою і любові. Нехай у вашому житті панують гармонія та удача, щоб надії на рік прийдешній збулися, плани реалізувалися, а мрії здійснилися!

З Новим роком та Різдвом Христовим!