Весняна акція з благоустрою

З метою поліпшення санітарного стану навколишнього середовища, благоустрою та упорядкування населеного пункту у Красносілці передбачено здійснити комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, ремонту доріг, впорядкування дитячих та спортивних майданчиків, прибережної зони відпочинку, братської могили, меморіалу слави, кладовища, створення зелених насаджень.

В ході весняних акцій з благоустрою та санітарної очистки нашого села 4квітня цього року працівники Красносільської сільської та культосвітніх установ зранку вийшли на упорядкування сільського кладовища. До них приєдналися члени місцевої релігійної громади Православної Церкви України на чолі з настоятелем о.Ростиславом. Спільними зусиллями прибрано прилеглу територію, центральну алею та місце під поховання.

Закликаємо усіх жителів с.Красносілка долучитися до весняної акції з благоустрою та провести прибирання присадибних ділянок, прилеглих до них територій, вулиць, упорядкувати газони, клумби, квітники, сквери, сільський парк.

Разом зробимо наше село красивим і привабливим!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *