Подарунки для захисників України

14.12.2018 року

Красносільська територіальна громада відгукнулася на пропозицію Бершадської районної державної адміністрації і долучилася до благодійної акції по збору солодощів для бійців Збройних Сил України, які в даний час знаходяться на сході держави.

Цукерки, печиво, мед, чай, каву, цукор, воду, продуктові набори надали ПП «Валентина», приватні підприємці Наталія Табанюк, Олександр Ломаченський, Тетяна Максимчук.

Листівками, віршами, побажаннями, печивом та чаєм вітали воїнів учні Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст..

Зібрані у районі продукти для захисників Вітчизни напередодні Дня Святого Миколая і новорічних свят від територіальних громад, сільгоспформувань, приватних підприємців учнів шкіл доставив до обласного центру власним транспортом приватний підприємець Сергій Благов, а пальним для поїздки у Вінницю забезпечила керівник ФГ «АГРОСВІТ» Катерина Пустовіт.

Висловлюємо найщиріші слова вдячності усім небайдужим людям, які долучилися до цієї благородної справи.