Випуск у дитячому садочку

     29 травня у Красносільському дитячому садку «Ромашка» відбувся випуск вихованців 2019 року. В урочистому заході, крім випускників, взяли участь їх батьки, рідні та друзі.

     Сільський голова І.Пустовіт у вітальному слові привітав вихованців ДНЗ із завершенням першого у їхньому житті навчального процесу,відзначив самовіддану працю членів трудового колективу дошкільного навчального закладу, побажав присутнім усіх гараздів.

     Випускники дитсадка під керівництвом Н.Сутик та Л.Зінькевич показали цікаву і змістовну концертну програму. Завідуюча ДНЗ «Ромашка» Т.Білоус виступаючи із напутнім словом відмітила, що випуск у дитсадку - зворушлива і урочиста дата у житті дітей та батьків. Із крихітних малюків дошкільнята зросли до першокласників. За цей період вони багато чому навчилися. Тетяна Леонідівна висловила сподівання, що вихованці займуть гідне місце у житті та вручила кожному випускнику шкільні портфелі. Також із напутнім словом до майбутніх першокласників та їх рідних звернулася вчителька початкових класів Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів О.Васильченко.  Із словом вдячності від батьків виступила О.Лихенко.  Захід пройшов цікаво, зворушливо та під палкі аплодисменти.

 

 

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *